Agencja Home Sun  powstała z myślą o niesieniu pomocy osobom starszym. Oferujemy pracę za granicą dla  Opiekunek/ ów osób starszych.
Świadczenie usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych odbywa się na terenie Niemiec.

W naszej firmie najważniejsi są ludzie.
Dlatego też z  największym zaangażowaniem troszczymy się o naszych podopiecznych oraz Opiekunów. Wierzymy, iż ważne są potrzeby zarówno tego kto pomocy potrzebuje, ale również tego kto jej udziela. Tylko obustronne zadowolenie pozwala nam działać skutecznie i efektywnie.

Wszyscy nasi pracownicy oraz opiekunowie posiadają duże doświadczenie zawodowe, co jest niezbędną w pracy związanej z opieką nad osobami starszymi.
Dobieramy kandydatów dbając, żeby zarówno podopieczny jak i Opiekun czuli się pewnie i komfortowo.

Stale sprawdzamy poziom zadowolenia naszych podopiecznych a także dbamy o dobre samopoczucie naszych Opiekunów. Zawsze mogą oni liczyć na kontakt
z nami. Od momentu nawiązania współpracy, aż do powrotu do kraju.  Będąc w stałym kontakcie zarówno z Podopiecznym, Opiekunem jak i Koordynatorem jesteśmy w stanie reagować na bieżąco, a żadnego zgłoszenia nie lekceważymy. Tym samym dajemy naszym Opiekunom gwarancję, iż nie zostawimy ich bez pomocy.

Wynika to z faktu, iż cenimy sobie profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dlatego też zawsze zarówno Klientom jak
i naszym Opiekunom dajemy możliwość wyboru osób z którymi chcą pracować.

© 2019 Home Sun • Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign