Jestem zatrudniona w Agencji „Home Sun“ od 3 lat. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak solidną i rzetelną Agencję a przy tym wspaniałe szefostwo. Z każdym problemem można dzwonić o każdej godzinie, warunki pracy są zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Wynagrodzenie oraz składki odprowadzane w terminie. Czuję się ogniwem tej firmy nie osobą wynajętą do pracy. Jeśli mogę to pragnę polecić wybierajcie Panie i Panowie Agencję „Home Sun“. Zapewniam nie będziecie żałować wyboru tak jak ja.

Życzę powodzenia

Anna 

Jako opiekunka osób starszych pracuję już 15 lat! Pracowałam już praktycznie we wszystkich większych i znanych agencjach. Bywało różnie…..

W Agencji Home Sun, pracuję już dwa lata i muszę przyznać, że jest to najlepsza z dotychczasowych Agencji! Wreszcie trafiłam na ludzi dla których jestem więcej warta niż kolejne zlecenie i prowizja, która za nim idzie! Pani Krystyna Garbalska zawsze stoi po stronie opiekunki, ma wspaniałą intuicję i doświadczenie, bo sama również pracowała jako opiekunka. Dlatego ma świadomość jak ciężka jest to praca! Czasami przecież musimy opiekować się nie tylko podopiecznymi ale też skonfrontować się z członkami ich rodzin, którzy wobec nas, opiekunek, mają irracjonalne oczekiwania! I tutaj Pani Krystyna zawsze stoi po stronie swoich pracowników! Potrafi przyjechać na zlecenie po to by rozwiązać konfliktowe sytuacje i bynajmniej nie pozwala na obrażanie i wykorzystywanie swoich pracowników. Miałam już taką sytuację, dlatego wiem co piszę. Dlatego właśnie w tym komentarzu chcę Pani Krysi jeszcze raz podziękować za zaufanie jakie okazała mi jak byłam na zleceniu w Hilden!!! Ponadto nie mam zastrzeżeń do biurowej pracy Agencji! Opłaty urzędowe są uiszczane na czas, wszystko jest jasno tłumaczone przez Panią Martę Garbalską! Wypłata jest na czas wypłacana i czegóż chcieć więcej? Acha! I nadmienię to co bardzo mi się podoba i co wyróżnia pracę tej Agencji to to, że Panie dzwonią czasami nawet raz w tygodniu z pytaniem jak się czuję i czy można w czymś pomóc! I to właśnie chodzi! Dlatego Panie Garbalskie ….. Dziękuję bardzo i cieplutko pozdrawiam życząc jednocześnie coraz większych sukcesów w pracy jak i w życiu osobistym!!!

Grażyna 

Home Sun to firma, którą polecam. Przede wszystkim profesjonalizm, wszystkie uwagi i sugestie są szybko realizowana zgodnie z potrzebami i na każdym etapie. Panie służą fachową pomocą. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Firma, której warto zaufać.

Urszula

Pracuję z Agencją od 3 lat… Jestem zadowolony ze współpracy, ponieważ nigdy nie byłem zostawiony sam sobie. Zawsze była to opieka ze strony Agencji. Zlecenia były mi zawsze przedstawiane przed podjęciem decyzji przeze mnie czy pojadę czy nie. Kierownictwo Agencji na bieżąco kontaktuje się ze mną i jest zainteresowane ew. pomocą. Kilkakrotnie miałem małe problemy na zleceniach ale były one natychmiast rozwiązywane. Nie mam nic do zarzucenia współpracy i nie jestem zainteresowany współpracą z inna Agencją. Jeżeli chodzi o wypłatę, zawsze końcem miesiąca dostaję przelew na konto. Nigdy mi się nie zdarzyło nie otrzymać wynagrodzenia a jest to dla mnie bardzo istotne.

Szymon

Firma solidna, zawsze jak jest potrzeba to opiekunka ma wsparcie o każdej godzinie. Polecam!

Elżbieta

© Home Sun • Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja Agencja Reklamowa Fiodesign